החברות מספרות על הקהילה: #חברה_בשזרה


מה חברות מספרות על הקהילה:

 

נעם שטינהרט:


"אני שמחה שסוף סוף יש קהילת נשים, שכל כך פתוחה ונגישה לנשים בכל שלב שלהן בתחום.

בין אם הן רוצות להכנס לתחום, או כבר שנים בתעשייה, זאת הזדמנות מעולה להכיר גם את אלו ששנים איתי בתחום אך לא יצא להכיר, וגם לייצר חיבור לנשים שמעוניינות להכנס לתעשייה ולא יודעות איך להתחיל".
 


לורי לנדר:


"מרגש להכיר קשת רחבה וצבעונית של נשים חרוצות, חכמות, מקצועניות ומרתקות מעולמות דומים אך שונים מעולמי. קהילת השזרה מאפשרת את המפגש הזה - נטוורקינג נשי במיטבו שמגלה את הפנים והראש מאחורי עשייה מעוררת השראה. תודה על ההזדמנות לקחת חלק". 


מאי זונשיין:


"השזרה עבורי זה מקום בו אני יכולה להוריד את השריון היומיומי ולחוש בנוח לשאול, ללמוד, לבקש עזרה ולקבל השראה. אני כל פעם מופתעת מחדש מהעוצמה שיש בחיבור בין נשים שהקהילה הזו".

 

אורית גרינבוים לירון:

"לפני כמה שנים נתקלתי לראשונה בקהילת יין נשית. זאת הייתה קהילה אוסטרלית שארגנה טעימות יין, אירועים, יצרה תוכן ותחרויות - fabulous women of wine. לא לקחתי חלק כמובן (מה לעשות, אני לא אוסטרלית) אבל הקפדתי לעקוב וכל כך קיוויתי שקהילה כזאת תקום כאן בארץ. טל טאובר, במו שיכלה, חזונה ומקלדתה הקימה אחת כזאת. אני רואה את הערך שביצירת מרחב נשי מקצועי קודם כל ברמה האישית. אם זה במציאת עבודה, בשיתוף ידע והעשרה או סתם בקבלת עצה טובה. התוצאה של קבוצה נשית מקצועית לא תאחר לבוא ולדעתי היא כבר כאן וזאת ההבנה של כלל הגורמים בתעשייה שיש כאן נשים משמעותיות, מקצועיות ומבינות יין שמובילות שיח חדש ומרענן שבמרכזו איכות אנושית ונשית, שיח משתף, מפגן ופורה שמוביל לשיתופי פעולה ועשייה בשטח".


 


רסיטל בר


"הידיעה שישנה פלטפורמה כזו, יציבה, סוג של בית, יש על מה להישען. יש אמא מאחורי הדבר הזה. מרגיש שאין פסגה שאנחנו בתור נשים לא נוכל לכבוש, בארץ ובעולם. תחושת כל יכולות.

יש פה משהו קוסמי ענק, שגורם לדברים לקרות".

 


דנה בני:


"הרגשת הקהילה היא תחושה קסומה של להיות חלק ממשהו גדול יותר ממך. אפילו החיבור המיידי עם נשים רק מעצם היותנו חלק מהמשפחה הזו מיד שוברת את הקרח ומשם הכל פתוח".