top of page

החברות מספרות על הקהילה: #חברה_בשזרה


מה חברות מספרות על הקהילה:

 

נעם שטינהרט:


"אני שמחה שסוף סוף יש קהילת נשים, שכל כך פתוחה ונגישה לנשים בכל שלב שלהן בתחום.

בין אם הן רוצות להכנס לתחום, או כבר שנים בתעשייה, זאת הזדמנות מעולה להכיר גם את אלו ששנים איתי בתחום אך לא יצא להכיר, וגם לייצר חיבור לנשים שמעוניינות להכנס לתעשייה ולא יודעות איך להתחיל".
 


לורי לנדר:


"מרגש להכיר קשת רחבה וצבעונית של נשים חרוצות, חכמות, מקצועניות ומרתקות מעולמות דומים אך שונים מעולמי. קהילת השזרה מאפשרת את המפגש הזה - נטוורקינג נשי במיטבו שמגלה את הפנים והראש מאחורי עשייה מעוררת השראה. תודה על ההזדמנות לקחת חלק". 


מאי זונשיין:


"השזרה עבורי זה מקום בו אני יכולה להוריד את השריון היומיומי ולחוש בנוח לשאול, ללמוד, לבקש עזרה ולקבל השראה. אני כל פעם מופתעת מחדש מהעוצמה שיש בחיבור בין נשים שהקהילה הזו".

 

אורית גרינבוים לירון:

"לפני כמה שנים נתקלתי לראשונה בקהילת יין נשית. זאת הייתה קהילה אוסטרלית שארגנה טעימות יין, אירועים, יצרה תוכן ותחרויות - fabulous women of wine. לא לקחתי חלק כמובן (מה לעשות, אני לא אוסטרלית) אבל הקפדתי לעקוב וכל כך קיוויתי שקהילה כזאת תקום כאן בארץ. טל טאובר, במו שיכלה, חזונה ומקלדתה הקימה אחת כזאת. אני רואה את הערך שביצירת מרחב נשי מקצועי קודם כל ברמה האישית. אם זה במציאת עבודה, בשיתוף ידע והעשרה או סתם בקבלת עצה טובה. התוצאה של קבוצה נשית מקצועית לא תאחר לבוא ולדעתי היא כבר כאן וזאת ההבנה של כלל הגורמים בתעשייה שיש כאן נשים משמעותיות, מקצועיות ומבינות יין שמובילות שיח חדש ומרענן שבמרכזו איכות אנושית ונשית, שיח משתף, מפגן ופורה שמוביל לשיתופי פעולה ועשייה בשטח".


 


רסיטל בר


"הידיעה שישנה פלטפורמה כזו, יציבה, סוג של בית, יש על מה להישען. יש אמא מאחורי הדבר הזה. מרגיש שאין פסגה שאנחנו בתור נשים לא נוכל לכבוש, בארץ ובעולם. תחושת כל יכולות.

יש פה משהו קוסמי ענק, שגורם לדברים לקרות".

 


דנה בני:


"הרגשת הקהילה היא תחושה קסומה של להיות חלק ממשהו גדול יותר ממך. אפילו החיבור המיידי עם נשים רק מעצם היותנו חלק מהמשפחה הזו מיד שוברת את הקרח ומשם הכל פתוח".

 

ליאור פרל:


"מאמרים על גבי מאמרים נכתבו על מה זו באמת קהילה, והנה הלכה למעשה קמה פה אחת מיוחדת ומרגשת.

בשבילי? זה לדעת שיש מי שמבין אותי. זו תחושת שייכות אמיתית, כזו שנובעת מעצם זה שראית מישהי ברחוב עם תיק "שזרה". זה לדעת שיש עם מי להתייעץ ולמי לבכות (ולצחוק כמובן!) זה נטוורקינג מקצועי הכי נעים שיש. זה להכיר נשים מעוררות השראה ולשבת איתן על כוס יין. זה ללמוד הרבה. זה להרגיש שייכת".


 

רייצ'ל מונטיפיורי:


"הקהילה עבורי חיברה בין כל הנקודות. עסקית, מקצועית וחברתית. להכיר באופן אישי קולגות נפלאות שעד היום היו עבורי רק 'שם'. מעצימות ומנגישות את עולם היין לכולם. יחד, אנחנו עושות גלים".
 

סתיו כץ:


״חלק מעולם התוכן שלי היה לעבוד לבד עם עצמי, ועכשיו אני יודעת שתמיד יש לי למי לפנות גם אם בא לי סתם להוציא קיטור או להתייעץ שניה עם מישהי בלי להסס. מרגישה שאני חלק ממשהו גדול ובתור עצמאית זה לגמרי מחזק ומריםלהיות עצמאית בעסק חברתי זה כמו לשתות שמפניה עם מלא חברים והיא לא תגמר אף פעם״.


 

אנה דבלמן:


"שזרה - זאת הקהילה הראשונה שהצטרפתי אליה ומיד הרגשתי חלק ממנה. כמובן הידע שאני רוכשת דרכה הוא מעניין, יותר נכון מרתק, בגובה העיניים, עם שובבות אך המקצועי ביותר,

אבל המתנה הנוספת היא הנשים שפגשתי בזכות הקהילה וזה עוצר גדול לחיים. הקהילה תשמר בדפי ההיסטוריה, תקרב לבבות ותאתגר את החך".


 


שירה לבל:


"השזרה מעניקה לי תחושת שייכות אותה חיפשתי מזמן בעולם היין.

יש כאן מכנה משותף לכל כך הרבה נשים בקהילה יוצרת, פועלת, שבאופן נגלה או פחות גלוי מחוללות שינויים חיוביים ומשמעותיים יום יום, כל אחת ממקומה. ויחד נוצרת כאן רשת שתומכת ומעודדת, מזריקה מוטיבציה, מעוררת השראה ומעניקה משמעות לעשייה שהולכת ומתפתחת.

כל אישה מדליקה אצלי ניצוץ קטן של שמחה ואמונה, עוד ניצוץ ועוד ניצוץ והמדורה מאירה ומסמנת דרך מובטחת!" 

לי הופמן אגיב:


"השזרה חיברה אותי ישירות לנשים שעובדות בכרם, הנדז און. לא הכרתי אותן, וזה היה לי חסר.

מאז שהצטרפתי לשזרה, העסק שלי הוזכר ב4 כתבות שנכתבו על ידי נשות שזרה.

הערך מבחינתי הוא דווקא בצד הנותן. אני זמינה יותר עבור נשים בתחילת דרכן בענף, וזה מרגש אותי ועושה לי טוב לדעת שהן מרגישות בנוח לפנות אליי ולהתייעץ". 

מאי שור


"הידיעה שיש פלטפורמה של לא מעט נשים (שמסתובבות באותם השדות שלך, נהנות מאותן ההנאות שלך), שניתן להציף בה כל שאלה, חיפוש עבודה, שיתוף מידע ואפילו סתם לשאוב כח או לקבל איזו מחמאה, היא באמת ידיעה מרגיעה. להרבה נשים קשה לפנות סתם כך לאישה אחרת (באופן מקצועי כמובן, או שלא 😊 ) האיסוף של כולן אל תוך מקום אחד ומיוחד - מקליל את זה, הופך את זה למשהו פאן וקז'ואלי".
 

ניצן סברסקי:


"קהילת השזרה היא קהילה מחבקת ותומכת, נותנת הרגשה של בית, מקום שבו אפשר ללמוד וללמד, מקום מאד מגוון למרות שסובב סביב מכנה משותף אחד".

 

שלי כלאכודה:


"הצטרפתי לקהילת השזרה, בגלל הצורך הטבעי בשייכות, וכי אני מאמינה בערך של שיתופיות. בשנה החולפת גיליתי ערך רב במעברים בין המרחב הוירטואלי של השזרה, בו אני לומדת המון מאחרות למרחב הפיזי בו אנחנו נפגשות, ויוצרות חיבורים נוספים. עד עכשיו יצרתי קשרים חברתיים ועסקיים, שקרו לגמרי לגמרי בזכות השזרה!"


댓글


bottom of page