ארגונים וקבוצות פרטיות

כולם אוהבים אוכל, כולם אוהבים יין וכולם מחפשים את הדברים הכי מעניינים ומרגשים בתחום – אנחנו יודעות ליצור את זה.

ברוח הַשִּׁזְרָה, התכנים והאירועים שלנו מספקים הצצה למה שקורה עכשיו בעולם היין והאוכל, ומזמנים שיח פורה סביב סוגיות חברתיות, סביבתיות ותרבותיות.

הטקסט נכתב בלשון נקבה, אך הוא מיועד לנשים וגברים כאחד 

אשכול צבעוני

* אשכולות = צרורות ענבים

תכני הַשִּׁזְרָה

סיורים קולינריים, סיור ברי יין, טעימות יין מודרכות, אירועי "אוף סייט" לצוותים, ימי עיון וכיף, בניית קהילות יין ואוכל – וכל מה שעושה טעים וכיף.

טעימה מודרכת עם ייננית

הזדמנות להכיר לעומק את אחת מהיינניות המובילות בארץ; הסיפור האישי שהביא אותה לייצר יין, העבודה החקלאית, ההיבט היצירתי של עבודת הייננית והחיבור הקולינרי. את הפורמט הזה אנחנו מציעות לקיים במפגש אינטימי, שמאפשר שיח פתוח. במהלך השיחה נטעם את היינות של אותה ייננית, ולעתים גם יינות שהיוו השראה עבורה.

לורי לנדר.jpg

Wine Bar Hopping in TLV

אנחנו רגילות שתיירות יין מתרחשת ביקבים או בכרמים, אבל משהו מעניין קורה בשנתיים האחרונות גם במרחב האורבני. בתל אביב, וגם מחוצה לה, נפתחים עוד ועוד ברי יין, שמעניקים חוויית יין אחרת, ושדרכם אפשר להבין את השינויים שקורים פה בתרבות היין. בסיור נעבור בכמה מברי היין הטובים והמעניינים בתל אביב. בכל בר נפגוש את אנשי ונשות המקום, נטעם יין ונדבר על הייחודיות של כל בר ועל מה שאפשר ללמוד דרכו על יין בישראל. *סיור רגלי בקבוצות קטנות, עד 12 משתתפים.

סיור בר יין בתל אביב עם השזרה

יין ויזמות חברתית

למה במשך שנים יין היה תחום גברי, מהיצרן ועד הצרכן? מה השתנה מאז ועד היום? מהו המענה שהשזרה מציעה כעסק חברתי? ומה הקשר בין יזמות חברתית ליזמות הייטק? נענה על כל השאלות האלה בזמן שנטעם יין מעולה של חברות השזרה.

טל טאובר בהרצאה
אירוע קסטל. צילום דיויד סילברמן.jpg

מחפשת משהו אחר?

חובבת יין ורוצה להעמיק את הידע?
מחפשת מקום שבו תוכלי גם לטעום יין באופן מקצועי וגם להרגיש ממש בנוח לשאול כל שאלה?
חושבת על קריירה בתחום היין?

אם ענית "כן" על אחת השאלות - אנחנו מזמינות אותך להצטרף אלינו כחברה בשזרה 

רוצה לראות תכנים נוספים שלנו?