top of page

ארגונים וקבוצות פרטיות

כולם אוהבים אוכל, כולם אוהבים יין וכולם מחפשים את הדברים הכי מעניינים ומרגשים בתחום – אנחנו יודעות ליצור את זה.

ברוח הַשִּׁזְרָה, התכנים והאירועים שלנו מספקים הצצה למה שקורה עכשיו בעולם היין והאוכל, ומזמנים שיח פורה סביב סוגיות חברתיות, סביבתיות ותרבותיות.

הטקסט נכתב בלשון נקבה, אך הוא מיועד לנשים וגברים כאחד 

אשכול צבעוני

* אשכולות = צרורות ענבים

תכני הַשִּׁזְרָה

סיורים קולינריים, סיור ברי יין, טעימות יין מודרכות, אירועי "אוף סייט" לצוותים, ימי עיון וכיף, בניית קהילות יין ואוכל – וכל מה שעושה טעים וכיף.

IMG_9423.HEIC

סיורים קולינריים בהתאמה אישית

טבע, מרחבים, חקלאיות שעושות את זה אחרת, יצרנים ארטיזנליים - ואוכל טוב, שמחובר למקום ולאדמה. במשך יום אחד תתנתקו מהמשרד ותתחברו לחוויה קולינרית טעימה, מעוררת השראה ומרחיבת לב ונפש, באוצרות ובהובלת נשות האוכל ויין המובילות בתחום. בכל אחד מהיעדים, נבקר במשק חקלאי בר קיימא, נפגוש את החקלאים והיזמים שעומדים מאחוריו, נשמע מהם את הסיפור שלהם ונהנה מארוחה מפנקת על טהרת התוצרת המקומית. הארוחה תלווה בטעימה מודרכת של יינות מעולים מהאזור. בהמשך המפגש נוכל לפגוש יצרניות ויצרנים מקומיים נוספים בהם גבנים, יינניות, אופות ועוד יזמים בתחום האוכל. היעדים שלנו: הרי ירושלים, עמק חפר, גליל, תל אביב.

סיור ברי יין

לראשונה בארץ - סיור ברי יין אורבני

אנחנו רגילות שתיירות יין מתרחשת ביקבים או בכרמים, אבל משהו מעניין קורה בשנתיים האחרונות גם במרחב האורבני. בתל אביב ומחוצה לה נפתחים עוד ועוד ברי יין, שמעניקים חוויית יין אחרת, ושדרכם אפשר להבין את השינויים שקורים פה בתרבות היין. בסיור נעבור בכמה מברי היין הטובים והמעניינים בתל אביב או יפו. בכל בר נפגוש את אנשי ונשות המקום, נטעם יין ואוכל ונדבר על הייחודיות של כל בר ועל מה שאפשר ללמוד דרכו על הקולינריה המקומית. *סיור רגלי בקבוצות קטנות, עד 12 משתתפים.

סיור יין חוצה ישראל

חוצה ישראל - מצפון לדרום: טעימת יינות ישראליים

מה מייחד את היין הישראלי? מהם אזורי היין שעוד לא שמעתם עליהם? מהם זני הענבים שהופכים להיות פופולריים משנה לשנה? ומה אנחנו צפויים לשתות פה בשנים הבאות? במפגש - שיתקיים במשרד או בכל מקום שתבחרו -נענה על השאלות האלה בזמן שנטעם יין ארץ-ישראלי מהיקבים המובילים בארץ, מצפון רמת הגולן ועד הנגב.

3 - השזרה בכרם יקב פינטו בירוחם. צילום מרב סריג.jpeg

הרפתקה קולינרית במדבר

ביקורים ביקבים, משקים וחוות חקלאיות. נאכל ונשתה בבר יין מקומי ובבתי אוכל ייחודיים שמביאים בשורה קולינרית רעננה לנגב. נטייל ביערות, בכרמים ובמטעים. נהנה מהיופי ומהשקט הייחודיים של המדבר. נפגוש את היזמיות והיזמים שמובילים את העשייה המתחדשת באזור. הם יספרו לנו על ההיסטוריה של ימי ראשית היין ועל המיזמים החקלאיים-קולינריים שמשנים את פני הנגב. נשמע איך מגדלים תוצרת חקלאית איכותית בתנאים מדבריים ועל התכניות לעתיד של האזור הצחיח והמבטיח. יש אפשרות לטיול יום או ליומיים כולל לינה.

לורי לנדר.jpg

טעימת יין מודרכת עם ייננית

בתרבות היין המתפתחת בארץ, יותר ויותר נשים נכנסות לתחום שהוא גברי ברובו. היינניות החדשות מביאות איתן רוח חדשה שמעשירה את היצירה המקומית. אנחנו שמחות להזמין אתכם למפגש אינטימי עם אחת מהיינניות המובילות בארץ. במפגש, שיונחה על ידינו, נשמע את הסיפור האישי של הייננית, נטעם את היינות שלה ונדבר על יצירה ועבודה חקלאית נשית, בשיח נעים ועם לב פתוח. המפגש יכול להתקיים במשרד, ביקב, או בכל מקום שתבחרו.

אירוע קסטל. צילום דיויד סילברמן.jpg

מחפשת משהו אחר?

חובבת יין ואוכל, ורוצה להעמיק את הידע?
מחפשת מקום שבו תוכלי גם לטעום באופן מקצועי וגם להרגיש ממש בנוח לשאול כל שאלה?
חושבת על קריירה בתחום?
 

אם ענית "כן" על אחת השאלות - אנחנו מזמינות אותך להצטרף אלינו כחברה בשִּׁזְרָה

רוצה לראות תכנים נוספים שלנו?

bottom of page